Kampanyalarımız

Kampanyalarımızdan yararlanabilmek için bizi arayın

0312 322 40 38 / 0537 522 56 14

Her
Daim
Genç

Doğası gereği birçok çevresel faktörle birlikte cildimiz elastikiyetini ve nemini kaybetmeye başlar ve yaşlanma sürecine girer. Ölümsüz değiliz ama ilerleyen yaşlarımızı en verimli şekilde yaşamak bizim elimizde. İşte burada kadınların vazgeçilmez tutkusu olan makyaj devreye giriyor.

Makyajı da cildi yoran ve yıpratan faktörlerden biri olarak görebilirsiniz ama doğru teknikler kullanıldığında olacak farkı gördüğünüzde siz de şaşıracaksınız. Bunun için yıllardır çeşitli kozmetik ve makyaj ürünü üretiliyor.Madem bütün imkânlar bizler için seferber edilmiş durumda, bu imkanları kullanarak genç ve sağlıklı görünmeye ne dersiniz?

Cildinize
İyi
Bakın

Cildinize gerekli özeni göstermezseniz ilerleyen yaşlarda sizi yarı yolda bırakacaktır.Bakılan bir cilt ile bakılmayan arasındaki farkın ilerleyen yaşlarda kendisini daha çok göstereceğini unutmayın!

Cilt hem dışarıdan hem de içeriden yaşlanır. İç yaşlanma kronolojik olup durdurmak mümkün değildir. Dış yaşlanma ise, serbest radikaller diye adlandırılan, başta güneşin zararlı ışınları olmak üzere, sigara, ozon, yanlış beslenme, yorucu diyetler, radyasyon ile büyük şehirlerdeki yaşamın olumsuz etkileriyle oluşur. Cildin yaşlanmasına neden olan bu etkilerden korunmak ve sağlıklı beslenmek önemlidir. Cilt için yanlış uygulamalardan uzak durmak, beden ve ruh sağlığını iyileştirmek, doğru beslenme alışkanlığı edinmek, cildin özelliklerine göre doğru ürün kullanmak cildin yaşlanmasını geciktirici faktörlerdir.